ברוכה הבאה לאישה ועוצמה!
אישה ועוצמה
הרמוניה מזווית האישה היהודייה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

ברוכה הבאה לאישה ועוצמה!

שלום, קוראים לי איטא ואני רוצה לשתף אתכן בפרויקט החדש שהקמנו להעצמה יהודית לנשים. הפרויקט שלנו מתעסק בהעברת מסרים יהודיים לנשים דרך דרמה, יופי מוסיקה ועוד.
כולנו יודעות על הכוחות העצומים שיש לאישה. יש לנו את הרכות הכי חזקה, את העדינות הכי חסונה ואת העוצמה הכי שקטה.
אבל עד כמה אנחנו יודעות מה התורה אומרת על הכוחות שלנו? מה אלקוים רוצה שנעשה? איזה כוחות פנימיות התורה מגלה בתוכינו? התוכנית שלנו תכניס אותך לתוך מסע אל תוך עצמך. לגלות את הכוחות שבך, להתחזק ולגדול. והכל, דרך תורת הנפש, יופי, מוסיקה ודרמה.

המילה אישה כתובה בדיוק כמו המילה איש. עם הבדל אחד. האות ה'. האישה קרובה יותר לה בטבע שלה. היא רוחנית יותר, רגישה יותר ומלאת עומק אין סופי המעניק לה את הכוח להיות זאת שתהיה הדמות החשובה בחיים. כאישה, כאמא.

המטרה שלנו היא לגלות את הכוחות הטמונים בנו, להכיר את העוצמות שהתורה מכירה בנו. אנחנו מעבירות את המסרים האלו דרך אומנות, יופי ומוסיקה. הכלים שאישה כהי מבינה בהם.
אז בואי, תהיי שותפה לפרויקט שיתן לך ולנשים יהודיות מסביב לעולם, את ההזדמנות לקבל יותר, לקבל השראה על הכוח העצום הטמון בנו ולהתעצם . כי לנו יש את הכוח לשנות את העולם...

בלוגים אחרונים

התמודדות עם מצבי משבר ואסונות

ברגע שנדע שכל אחד הוא שונה ולכל אחד יעזור כלי אחר, נוכל לעזור לעצמינו ולסביבתינו להירגע, למתן את החרדה, לעבד את הטראומה ולהרגיש מוגנים.
גשר מאח"ד
השיטה נקראת גש"ר מאח"ד, שזה ראשי תיבות של:
גוף, שכל, רגש, מערכת אמונות, חברה, דמיון.
לפעמים את צריכה פשוט לדבר על מה שהיה. לפעמים ילד צריך להוציא דרך הגוף שלו את החרדה והשוק. לפעמים להיות ביחד עם עוד אנשים עוזר. כלומר, ברגע שנדע שכל אחד הוא שונה ולכל אחד יעזור כלי אחר, נוכל לעזור לעצמינו ולסביבתינו להרגע, למתן את החרדה, לעבד את הטראומה ולהרגיש מוגנים.

קרא עוד >>

חמישה דברים שיגרמו לך לאהוב את עצמך- בלי להיות תלותית באהבה מאחרים….

מרגישה תלותית באחרים? מרגישה שאם לא אוהבים אותך, אז את לא שווה? מרגישה שאת לא מספיק אוהבת את עצמך? כנסי לכתבה המלאה כדי לקבל 5 כלים עוצמתיים ותתחילי כבר עכשיו לאהוב את עצמך יותר ולהיות שלימה עם מי שאת!

קרא עוד >>

סוכות- איך אפשר להיות שמחה??

"ושמחת בחגיך"- בהתקרב חג סוכות, מה זה שמחה אמיתית? איך אני יודעת מה ההבדל בין שמחה להנאה? איך מגיעים לשמחה בחיים למרות הקשיים? מאת איטא

קרא עוד >>

קורסים דיגיטלים חדשים

שלמים לא מושלמים | פרומו לקורס דיגיטלי לבניית זוגיות ותקשורת | מאת איטא וולמן

בקןרס זה תלמדי:
מהן היסודות הכי חשובות לנישואין בריאים
מה חשוב כדי להתחיל נישואין ברגל ימין
איך לתקשר כדי להרגיש שבעלך באמת מקשיב לך
איך להגביר תשוקה
מה בונה ומה ההפך-המחקר שהוכיח את עצמו, לפי שיטת ד"ר ג'ון גוטמן
מהם 5 שפות אהבה
ניהול קונפקליטים ופתרונות

ועוד!!!

Read More »

סדנאות חדשות

זהות האישה היהודייה

מי אני? מה אני רוצה מעצמי? איך אני מאזנת בין רוחניות לגשמיות? שמחה לעצבות? משפחה לעבודה? טכנולוגיה להלכה? יופי לפנימיות? אני מול המשפחה? הבן זוג?

קרא עוד>>

סדנת מטרות ויעדים

מה המטרה שלי בחיים? לאן אני רוצה להגיע? ואיך אני באמת מגיעה ליעדים? לכולנו יש מטרות בחיים. רצון לעשות משהו, להגיע לאיפה שהוא, להצליח במשהו. מה

קרא עוד>>

סרטונים אחרונים

צרי איתנו קשר

0544583112

 ita@iotzma.com